ARMBAND, 18K guld i sammanlänkade stavar med graverad dekor

Vikt 31 gram, längd 17,3 cm. Stämplad DRGM, importstämpel.

Bruksslitage.

6 700
591
617
Utropspris
11 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
14 dec 2018 19:04
6 700 SEK
13 dec 2018 14:21
6 500 SEK
12 dec 2018 19:57
5 100 SEK
12 dec 2018 7:41
2 400 SEK
10 dec 2018 19:48
300 SEK
Anita Bolin
Anita Bolin
Senior specialist smycken
+46 (0)737 47 16 48

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

394. Sheila Hicks, "Quipo 14B".
Utropspris
400 000 - 600 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK