SAFIRRING 18K vitguld m 1 safir ca 10 x 6 mm och diamanter 8/8 ca 0,30 ct totalt

Total vikt 3,8 g. Storlek 17/53.

Slitage. Repor. Nagg.

Klubbat pris
5 000
436
456
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
9 dec 2018 19:57
5 000 SEK
7 dec 2018 18:08
4 095 SEK
6 dec 2018 11:43
2 700 SEK
2 dec 2018 15:24
2 500 SEK