RING 18k vitguld m 1 grön turmalin ca 18 x 12 mm och diamanter 8/8 ca 0,50 ct

Total vikt 10,1 g. Storlek 17,75/54,5.

Slitage. Repor. Nagg. Stenen är lös i sin fattning.

Klubbat pris
5 000
441
460
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
3 dec 2018 21:34
5 000 SEK
3 dec 2018 21:34
4 800 SEK
3 dec 2018 21:33
4 500 SEK
3 dec 2018 21:33
4 000 SEK
10
3 dec 2018 21:32
3 400 SEK
9
3 dec 2018 21:24
2 600 SEK
8
3 dec 2018 20:11
2 400 SEK
2 dec 2018 16:24
2 000 SEK
29 nov 2018 17:29
1 200 SEK
28 nov 2018 14:11
1 000 SEK
27 nov 2018 19:14
700 SEK
26 nov 2018 18:39
500 SEK
26 nov 2018 16:49
400 SEK
26 nov 2018 9:40
300 SEK