TEBORD, Svensk Tenn, 1900-talets andra hälft.

Metall. Lös bricka. Längd 55,5. Bredd 38. Höjd 63,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
5 800
512
534
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
14 dec 2018 18:02
5 800 SEK
8
14 dec 2018 18:01
5 600 SEK
14 dec 2018 18:01
5 501 SEK
14 dec 2018 18:01
5 400 SEK
14 dec 2018 18:00
5 200 SEK
14 dec 2018 18:00
5 020 SEK
14 dec 2018 18:00
4 802 SEK
8
14 dec 2018 18:00
4 602 SEK
14 dec 2018 18:00
4 402 SEK
8
14 dec 2018 18:00
4 202 SEK
14 dec 2018 17:59
4 002 SEK
8
14 dec 2018 17:59
3 802 SEK
12 dec 2018 22:05
3 602 SEK
11 dec 2018 12:26
3 402 SEK
11 dec 2018 12:26
3 210 SEK
10 dec 2018 10:04
3 200 SEK
10 dec 2018 10:04
3 000 SEK
9 dec 2018 20:07
2 960 SEK
9 dec 2018 20:07
2 760 SEK
9 dec 2018 19:20
2 400 SEK
9 dec 2018 19:20
2 200 SEK
7 dec 2018 20:50
1 500 SEK
7 dec 2018 11:49
1 250 SEK
6 dec 2018 20:08
1 150 SEK
6 dec 2018 19:44
1 050 SEK
6 dec 2018 18:20
500 SEK