Erika Lagerbielke

(Sverige, Född 1960)
Erika Lagerbielke
(Sverige, Född 1960)

ERIKA LAGERBIELKE, vas, glas, Orrefors, signerad och numrerad.

Orangetonat glas. Underfång i blått. Märkt undertill "Orrefors Gallery 92 961277 Erika Lagerbielke 3-30". Höjd 15 cm

Lättare ytslitage.

Klubbat pris
3 510
306
320
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
7 dec 2018 20:37
3 510 SEK
7 dec 2018 20:37
3 333 SEK
7 dec 2018 20:36
3 300 SEK
7 dec 2018 20:36
3 100 SEK
7 dec 2018 20:35
2 851 SEK
7 dec 2018 20:35
2 651 SEK
2 dec 2018 2:37
2 451 SEK
1 dec 2018 16:37
2 251 SEK
1 dec 2018 16:37
2 100 SEK
30 nov 2018 22:49
1 900 SEK
30 nov 2018 22:49
1 800 SEK
30 nov 2018 15:49
1 500 SEK