John Börjeson

(Sverige, 1835-1910)
John Börjeson
(Sverige, 1835-1910)

JOHN BÖRJESON, efter. Byst, gips, signerad J. Börjeson och daterad 1900.

Ung gosse. Höjd 56 cm

Senare gravyr. Repor.

Klubbat pris
2 201
194
203
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
13 dec 2018 14:38
2 201 SEK
13 dec 2018 14:36
2 001 SEK
13 dec 2018 14:36
2 001 SEK
13 dec 2018 14:36
1 900 SEK
13 dec 2018 14:36
1 800 SEK
13 dec 2018 14:35
1 700 SEK
13 dec 2018 14:35
1 600 SEK
13 dec 2018 14:34
1 500 SEK
13 dec 2018 14:19
1 300 SEK
13 dec 2018 13:59
1 200 SEK
13 dec 2018 13:51
1 000 SEK
13 dec 2018 13:39
850 SEK
12 dec 2018 21:16
800 SEK
12 dec 2018 19:28
750 SEK
11 dec 2018 21:44
700 SEK
11 dec 2018 12:27
550 SEK
6 dec 2018 21:58
500 SEK