SPEGEL, barockstil, Frankrike, 1900-tal.

Ram av trä. Dekor av formpressad mässing. Fasettslipat glas. Bredd 66, höjd 105 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
13 dec 2018 13:19
1 100 SEK
12 dec 2018 19:37
1 000 SEK
12 dec 2018 19:37
950 SEK
12 dec 2018 19:37
900 SEK
12 dec 2018 19:37
850 SEK
12 dec 2018 19:37
800 SEK
12 dec 2018 19:37
750 SEK
12 dec 2018 15:36
700 SEK
11 dec 2018 19:38
650 SEK
11 dec 2018 15:29
600 SEK
11 dec 2018 15:19
550 SEK
11 dec 2018 7:07
500 SEK
11 dec 2018 4:25
450 SEK
10 dec 2018 22:56
400 SEK
9 dec 2018 7:34
350 SEK
7 dec 2018 11:47
300 SEK