Ole Lynggaard

(Danmark)
Ole Lynggaard
(Danmark)

OLE LYNGGAARD, Charlotte Lynggaard, örhängen med diamanter och rosenkvarts.

18K guld. Höjd 3,5 cm. Vikt 7,7 gram.

Slitage. Nagg.

Formgivare

Klubbat pris
12 500
1 103
1 151
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
14
19 dec 2018 22:17
12 500 SEK
12
19 dec 2018 22:17
12 000 SEK
14
19 dec 2018 22:13
11 500 SEK
12
19 dec 2018 22:06
11 000 SEK
14
19 dec 2018 21:57
10 500 SEK
12
19 dec 2018 15:25
10 000 SEK
13
19 dec 2018 14:14
9 000 SEK
12
19 dec 2018 10:48
8 500 SEK
13
18 dec 2018 23:27
8 000 SEK
12
15 dec 2018 18:35
7 000 SEK
11
15 dec 2018 6:21
6 000 SEK
10
13 dec 2018 19:07
4 500 SEK
9
12 dec 2018 21:29
2 500 SEK
8
12 dec 2018 16:54
2 200 SEK
12 dec 2018 10:46
2 000 SEK
12 dec 2018 9:17
1 750 SEK
12 dec 2018 7:41
1 600 SEK
12 dec 2018 6:09
1 500 SEK
11 dec 2018 20:30
400 SEK
11 dec 2018 17:24
350 SEK
11 dec 2018 14:18
300 SEK