Anders Ulfsberg, ragusked, silver, Nyköping 1787.

Gammalsvensk modell, stämplat monogram. Längd 27 cm, vikt 120 gram.

Slitage.

Klubbat pris
1 915
168
177
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
20 dec 2018 19:39
1 915 SEK
20 dec 2018 19:39
1 815 SEK
20 dec 2018 19:38
1 715 SEK
20 dec 2018 19:38
1 615 SEK
19 dec 2018 21:55
1 511 SEK
19 dec 2018 21:55
1 411 SEK
17 dec 2018 17:03
1 311 SEK
17 dec 2018 17:03
1 211 SEK
12 dec 2018 15:52
1 000 SEK