KAFFESERVIS, 12 delar, porslin, Meissen, 1900-talets andra hälft.

Sex koppar med fat och sex assietter, diameter 14 cm..

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
786
9 015
823
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (33 bud)
9
17 dec 2018 19:22
786 EUR
8
17 dec 2018 19:22
766 EUR
9
17 dec 2018 19:22
760 EUR
8
17 dec 2018 19:22
740 EUR
9
17 dec 2018 19:22
720 EUR
8
17 dec 2018 13:35
700 EUR
17 dec 2018 13:35
680 EUR
8
17 dec 2018 13:35
660 EUR
17 dec 2018 13:35
640 EUR
8
17 dec 2018 13:34
620 EUR
17 dec 2018 13:34
600 EUR
8
17 dec 2018 13:34
560 EUR
17 dec 2018 13:34
540 EUR
8
17 dec 2018 13:34
520 EUR
17 dec 2018 13:34
500 EUR
8
17 dec 2018 13:33
480 EUR
17 dec 2018 13:33
460 EUR
8
17 dec 2018 8:10
420 EUR
17 dec 2018 8:10
400 EUR
17 dec 2018 1:06
262 EUR
16 dec 2018 8:31
242 EUR
15 dec 2018 18:17
222 EUR
15 dec 2018 18:17
220 EUR
15 dec 2018 7:27
200 EUR
12 dec 2018 23:57
190 EUR
12 dec 2018 23:57
180 EUR
12 dec 2018 23:57
180 EUR
12 dec 2018 23:56
170 EUR
12 dec 2018 23:56
160 EUR
11 dec 2018 19:13
150 EUR
11 dec 2018 18:06
100 EUR
10 dec 2018 20:37
60 EUR
10 dec 2018 19:31
50 EUR