RING 18K guld 1 syntetisk spinell ca 11 x 10 mm, G Dahlgren & Co Malmö 1971

Total vikt 6,0 g. Storlek 17/53,5.

Slitage. Repor.

Klubbat pris
1 500
131
137
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
29 nov 2018 22:26
1 500 SEK
29 nov 2018 22:25
1 200 SEK
27 nov 2018 20:50
1 000 SEK
27 nov 2018 18:50
900 SEK