GAB, vas, tenn, Stockholm, 1936

Randdekor. Höjd 13 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
900
79
83
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
30 nov 2018 17:22
900 SEK
30 nov 2018 17:22
850 SEK
29 nov 2018 21:23
500 SEK
28 nov 2018 17:37
450 SEK
28 nov 2018 17:37
450 SEK
26 nov 2018 23:54
400 SEK
26 nov 2018 23:54
350 SEK
25 nov 2018 12:52
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

287. Sten Eklund, "Bordet".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK