Hilding Ekelund

(Finland, 1893-1984)
Hilding Ekelund
(Finland, 1893-1984)

HILDING EKELUND, KANDELABER, tenn, Taidetakomo Hakkarainen, 1930-tal.

Höjd 37,5 cm.

Slitage och märken. Intryckningar. Lagningar/omarbetad.

Klubbat pris
150
1 700
156
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (2 bud)
3 dec 2018 1:51
150 EUR
27 nov 2018 19:39
100 EUR