BERLOCKARMBAND, 18K guld med 9 berlocker

Vikt 28 gram, längd 21 cm, stämplad SÄAB Stockholm 1962.

Bruksslitage.

Klubbat pris
7 000
621
648
Utropspris
9 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
19 dec 2018 12:22
7 000 SEK
19 dec 2018 12:21
6 800 SEK
19 dec 2018 12:05
6 500 SEK
14 dec 2018 19:26
5 600 SEK
14 dec 2018 14:24
3 200 SEK
13 dec 2018 14:50
3 000 SEK
Anita Bolin
Anita Bolin
Senior specialist smycken
+46 (0)737 47 16 48