RESVÄSKA "Satellite 70" LOUIS VUITTON

Monogram canvas med ljusa skinndetaljer. Beslag och dragkedja i guldfärgad metall. Fodrad med behandlad canvas, inredning i form av resårremmar samt ett inNerfack. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS MADE IN FRANCE", Numrerad MB0084 (Frankrike 2004). Ca 52 x 70 x 17 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Fläckar. Tröga blixtlås. Viss lukt

Klubbat pris
3 000
265
276
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
10 dec 2018 21:21
3 000 SEK
10 dec 2018 21:21
2 950 SEK
10 dec 2018 11:15
2 800 SEK
5 dec 2018 9:09
2 200 SEK
4 dec 2018 15:58
2 000 SEK