GUNGHÄST, 1900-talets första hälft.

Målat trä. Mankhöjd 45 cm. Medernas längd 88 cm, höjd 58 cm.

Ställvis omfattande slitage och skador. Manen saknas delvis.

Klubbat pris
46
525
48
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (4 bud)
30 nov 2018 17:05
46 EUR
30 nov 2018 17:05
41 EUR
30 nov 2018 16:34
35 EUR
30 nov 2018 15:22
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977