SKÅL, Tinos Bronce, Danmark, 1900-talets senare hälft.

Bär tillverkarens stämpel. Diameter 21 cm. Höjd 7,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
110
1 159
126
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (10 bud)
1 dec 2018 18:47
110 EUR
1 dec 2018 18:47
100 EUR
30 nov 2018 23:39
95 EUR
30 nov 2018 23:39
90 EUR
27 nov 2018 16:25
85 EUR
27 nov 2018 16:25
80 EUR
27 nov 2018 11:01
45 EUR
27 nov 2018 11:01
40 EUR
25 nov 2018 21:38
35 EUR
23 nov 2018 19:43
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977