Piero Fornasetti

(Italien, 1913-1988)
Piero Fornasetti
(Italien, 1913-1988)

PIERO FORNASETTI, bricka, plåt, Milano, Italien, numrerad 27, daterad 2013.

Motiv av operasångerskan Lina Cavalieris. Diameter 60 cm. Med låda.

Ny.

Formgivare

Klubbat pris
4 150
366
382
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
12
3 dec 2018 13:29
4 150 SEK
10
3 dec 2018 12:48
3 950 SEK
11
3 dec 2018 12:48
3 900 SEK
10
3 dec 2018 12:47
3 300 SEK
11
3 dec 2018 12:47
3 100 SEK
10
2 dec 2018 21:11
2 500 SEK
1 dec 2018 8:33
2 200 SEK
9
30 nov 2018 19:19
2 000 SEK
8
28 nov 2018 23:38
1 800 SEK
28 nov 2018 20:31
1 500 SEK
28 nov 2018 16:37
1 300 SEK
28 nov 2018 6:46
1 200 SEK
28 nov 2018 2:11
450 SEK
27 nov 2018 23:52
400 SEK
27 nov 2018 23:13
350 SEK
26 nov 2018 21:41
300 SEK