RESEKOFFERT, 1900-talets början.

Trä och metallskodd. Gavlar med bärhandtag. Märkt med flertalet etiketter. Längd 77, djup 50, höjd 52 cm,

Slitage. Fläckar. Repor. Märken. Nyckel saknas.

Klubbat pris
1 800
160
168
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
8
2 dec 2018 16:16
1 800 SEK
2 dec 2018 16:06
1 700 SEK
1 dec 2018 23:18
1 600 SEK
1 dec 2018 23:18
1 500 SEK
1 dec 2018 23:18
1 500 SEK
1 dec 2018 23:18
1 400 SEK
1 dec 2018 23:18
1 300 SEK
1 dec 2018 19:01
1 200 SEK
30 nov 2018 17:46
1 100 SEK
30 nov 2018 6:13
1 000 SEK
30 nov 2018 5:59
950 SEK
29 nov 2018 21:51
900 SEK
29 nov 2018 21:14
850 SEK
29 nov 2018 21:01
800 SEK
28 nov 2018 16:38
750 SEK
28 nov 2018 16:38
700 SEK
28 nov 2018 16:38
700 SEK
25 nov 2018 19:54
600 SEK
25 nov 2018 19:51
550 SEK
25 nov 2018 19:51
500 SEK
25 nov 2018 19:44
300 SEK