SPEGEL, rottingram, möjligen Ikea, 1960-tal.

Diameter 42 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 200
106
111
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
16 dec 2018 17:19
1 200 SEK
16 dec 2018 17:19
1 100 SEK
13 dec 2018 10:26
950 SEK
13 dec 2018 10:26
900 SEK
13 dec 2018 10:24
850 SEK
13 dec 2018 10:24
800 SEK
13 dec 2018 10:11
750 SEK
12 dec 2018 11:09
700 SEK
12 dec 2018 11:09
650 SEK
12 dec 2018 11:09
650 SEK
12 dec 2018 11:05
550 SEK
11 dec 2018 23:10
500 SEK
11 dec 2018 16:26
450 SEK
11 dec 2018 16:26
400 SEK
11 dec 2018 10:21
350 SEK
11 dec 2018 6:50
300 SEK