KANDELABER, 1920-/30-tal

KANDELABER, 1920-/30-tal

Svärtad och hamrad metall. För 7 ljus. Längd 47 cm, höjd 23 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 850
163
170
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (25 bud)
2 dec 2018 17:32
1 850 SEK
8
2 dec 2018 17:32
1 750 SEK
2 dec 2018 17:31
1 650 SEK
8
2 dec 2018 17:31
1 550 SEK
2 dec 2018 17:31
1 450 SEK
8
2 dec 2018 17:31
1 350 SEK
2 dec 2018 17:29
1 250 SEK
2 dec 2018 17:29
1 150 SEK
2 dec 2018 16:49
1 111 SEK
2 dec 2018 14:03
1 011 SEK
2 dec 2018 14:03
1 010 SEK
2 dec 2018 12:19
961 SEK
2 dec 2018 12:19
911 SEK
2 dec 2018 9:59
800 SEK
1 dec 2018 13:23
750 SEK
1 dec 2018 13:22
700 SEK
1 dec 2018 13:22
700 SEK
29 nov 2018 8:31
650 SEK
29 nov 2018 8:31
600 SEK
28 nov 2018 21:59
550 SEK
28 nov 2018 21:59
500 SEK
27 nov 2018 1:48
450 SEK
27 nov 2018 1:48
400 SEK
26 nov 2018 14:06
350 SEK
23 nov 2018 21:29
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

299. Hans Isaksson, "SabotAge (Familjen) I".
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK