ASSIETTER, 6+6 st, glas, troligen Josef Frank, 1900-talets andra hälft.

6 gröna + 6 röda. Diameter 18 cm. Enligt uppgift inköpta på Svenskt Tenn.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 700
151
157
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
8
3 dec 2018 15:35
1 700 SEK
3 dec 2018 9:53
1 600 SEK
30 nov 2018 6:39
1 500 SEK
30 nov 2018 6:39
1 420 SEK
27 nov 2018 23:14
1 101 SEK
27 nov 2018 19:04
1 001 SEK
27 nov 2018 19:04
1 000 SEK
27 nov 2018 19:04
700 SEK
27 nov 2018 19:04
650 SEK
27 nov 2018 0:07
600 SEK
26 nov 2018 23:26
550 SEK
26 nov 2018 23:26
500 SEK
26 nov 2018 23:26
500 SEK
26 nov 2018 23:26
450 SEK
26 nov 2018 23:26
400 SEK
26 nov 2018 21:45
350 SEK
26 nov 2018 16:45
300 SEK