CHANEL, örhängen.

CHANEL, örhängen.

Guldfärgad metall med dekorativ pärla av plast. Clips. Märkta "CHANEL MADE IN FRANCE". Längd 10,5 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
1 100
96
100
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
5 dec 2018 8:41
1 100 SEK
5 dec 2018 8:41
1 000 SEK
2 dec 2018 18:31
950 SEK
2 dec 2018 18:31
900 SEK
30 nov 2018 20:02
850 SEK
30 nov 2018 20:02
800 SEK
30 nov 2018 20:02
750 SEK
30 nov 2018 20:02
700 SEK
30 nov 2018 20:00
650 SEK
30 nov 2018 20:00
600 SEK
30 nov 2018 20:00
500 SEK
30 nov 2018 20:00
450 SEK
30 nov 2018 20:00
400 SEK
30 nov 2018 20:00
350 SEK
30 nov 2018 14:30
300 SEK