SALTKAR / KUVERTSALTKAR, 8 st, sterlingsilver, USA, 1900-tal.

S.C.S Co. Höjd ca 3,3 cm. Vikt ca 25g.

Åldersrelaterat slitage. Smärre bucklor.

Klubbat pris
460
44
50
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
13 dec 2018 22:18
460 SEK
13 dec 2018 22:18
410 SEK
12 dec 2018 23:47
400 SEK
12 dec 2018 23:47
350 SEK
11 dec 2018 16:19
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46