JENS QUISTGAARD, Ljusstakar, vitmetall, 15 st, Dansk Designs.

Höjd ca 6 cm, kan lutas. Märkta. För små ljus.

Smärre slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
1 800
171
195
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
8 dec 2018 16:00
1 800 SEK
8 dec 2018 15:10
1 700 SEK
6 dec 2018 17:47
1 600 SEK
6 dec 2018 10:13
1 500 SEK
5 dec 2018 11:58
1 400 SEK
4 dec 2018 17:08
1 300 SEK
4 dec 2018 17:08
1 200 SEK
4 dec 2018 15:22
1 100 SEK
2 dec 2018 22:32
1 000 SEK
2 dec 2018 22:32
1 000 SEK
2 dec 2018 22:17
850 SEK
2 dec 2018 22:17
800 SEK
2 dec 2018 22:17
800 SEK
2 dec 2018 20:27
700 SEK
2 dec 2018 20:27
650 SEK
2 dec 2018 0:23
400 SEK
2 dec 2018 0:23
350 SEK
30 nov 2018 22:38
300 SEK