HANDSPEGEL, tenn, art déco, 1930-tal.

Rund form. Diameter 15 cm.

Repor. Märken. Anlupet glas.

Klubbat pris
3 100
274
285
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
7 dec 2018 18:39
3 100 SEK
7 dec 2018 18:38
2 900 SEK
7 dec 2018 18:37
2 700 SEK
7 dec 2018 18:36
2 500 SEK
7 dec 2018 18:36
2 400 SEK
7 dec 2018 18:36
1 900 SEK
7 dec 2018 18:35
1 800 SEK
7 dec 2018 18:35
1 750 SEK
7 dec 2018 18:35
1 650 SEK
7 dec 2018 18:35
1 550 SEK
7 dec 2018 18:34
1 250 SEK
7 dec 2018 18:34
1 150 SEK
7 dec 2018 18:34
900 SEK
7 dec 2018 18:33
850 SEK
7 dec 2018 18:33
800 SEK
7 dec 2018 18:31
600 SEK
7 dec 2018 18:31
550 SEK
7 dec 2018 9:09
500 SEK
6 dec 2018 20:31
450 SEK
6 dec 2018 20:31
410 SEK
5 dec 2018 12:36
400 SEK
30 nov 2018 11:59
350 SEK
30 nov 2018 9:18
300 SEK