1120126

KJELL ENGMAN, SKÅL på fot, glas, Artist collection, Kosta Boda, signerad.

Höjd ca 26 cm, diameter 29 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Klisterrester på undersidan.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Lundberg

    Johan Lundberg

    johan.lundberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    600
    58 EUR
    66 USD

    Budhistorik (7 bud)
    1A 8 dec 22:07600SEK
    2 8 dec 22:07550SEK
    1 8 dec 19:46500SEK