1120126
Kjell Engman
(Född 1946)

KJELL ENGMAN, SKÅL på fot, glas, Artist collection, Kosta Boda, signerad.

Höjd ca 26 cm, diameter 29 cm

Åldersrelaterat slitage. Klisterrester på undersidan.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
600
56
63
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
8 dec 2018 22:07
600 SEK
8 dec 2018 22:07
550 SEK
8 dec 2018 19:46
500 SEK
8 dec 2018 16:32
450 SEK
8 dec 2018 16:29
400 SEK