CARTIER, santo de Cartier, armbandsur, 21x24 mm,

stål, automatisk, safirglas, viklås.

Ref nr. 090118967.

Smärre slitage. Repor. Fungerar vid enklare test.

Klubbat pris
11 500
1 015
1 059
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
9
9 dec 2018 21:23
11 500 SEK
9 dec 2018 21:21
11 000 SEK
9
9 dec 2018 21:18
10 500 SEK
9 dec 2018 21:18
10 000 SEK
9
9 dec 2018 21:15
9 800 SEK
9 dec 2018 21:15
9 600 SEK
9
9 dec 2018 21:12
9 400 SEK
9 dec 2018 21:09
9 200 SEK
9
9 dec 2018 21:06
9 000 SEK
9 dec 2018 21:06
8 800 SEK
9
9 dec 2018 19:18
8 600 SEK
8
9 dec 2018 19:16
8 400 SEK
9 dec 2018 19:13
8 200 SEK
8
9 dec 2018 19:13
8 200 SEK
9 dec 2018 19:13
8 000 SEK
8
9 dec 2018 19:13
7 800 SEK
9 dec 2018 19:09
7 600 SEK
8
9 dec 2018 19:09
7 400 SEK
9 dec 2018 17:06
7 000 SEK
6 dec 2018 7:01
6 800 SEK
5 dec 2018 20:51
6 600 SEK
4 dec 2018 15:15
6 400 SEK
4 dec 2018 12:47
6 200 SEK
3 dec 2018 16:17
6 000 SEK
1 dec 2018 10:21
5 000 SEK
30 nov 2018 15:24
4 200 SEK
30 nov 2018 10:12
4 000 SEK