van CLEEF & ARPELS ÖRHÄNGEN 18K vitguld m briljanter 0,38 ct "Alhambra"collection, originaletui

Total vikt 4,8 g. Bredd ca 10 mm. Stämplade VCA 750, BL 21828. Diamant kvalite DEF IF-VVS.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
32 400
2 875
3 000
Utropspris
27 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
14
22 dec 2018 20:41
32 400 SEK
15
22 dec 2018 20:41
31 400 SEK
14
22 dec 2018 20:41
31 000 SEK
14
22 dec 2018 20:40
30 400 SEK
15
22 dec 2018 20:40
29 400 SEK
14
22 dec 2018 20:40
28 000 SEK
15
22 dec 2018 20:40
27 000 SEK
14
22 dec 2018 20:38
26 000 SEK
13
22 dec 2018 19:51
25 000 SEK
12
22 dec 2018 10:21
11 500 SEK
11
21 dec 2018 22:08
11 000 SEK
10
20 dec 2018 23:09
10 000 SEK
9
20 dec 2018 8:47
6 000 SEK
8
19 dec 2018 1:06
4 000 SEK
17 dec 2018 22:20
3 600 SEK
17 dec 2018 21:52
3 400 SEK
16 dec 2018 12:34
3 200 SEK
15 dec 2018 14:55
3 000 SEK
14 dec 2018 23:22
2 500 SEK
14 dec 2018 22:52
2 000 SEK
14 dec 2018 21:14
750 SEK
14 dec 2018 12:30
600 SEK
14 dec 2018 9:45
400 SEK
13 dec 2018 20:13
300 SEK