VINKYLARE, tenn, GAB, 1935.

VINKYLARE, tenn, GAB, 1935.

Klotformad med hänklar. Höjd ca 18 cm.

Slitage. Märken. Repor. Två mindre bucklor bakom hänklarna.

Klubbat pris
950
84
87
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
6 dec 2018 11:56
950 SEK
6 dec 2018 1:35
900 SEK
6 dec 2018 0:02
850 SEK
6 dec 2018 0:02
850 SEK
5 dec 2018 21:04
800 SEK
5 dec 2018 21:04
750 SEK
5 dec 2018 21:04
700 SEK
5 dec 2018 12:31
550 SEK
5 dec 2018 12:31
500 SEK
4 dec 2018 20:14
450 SEK
30 nov 2018 12:08
400 SEK
30 nov 2018 12:08
400 SEK
29 nov 2018 22:39
350 SEK
29 nov 2018 21:15
300 SEK