Lapponia

(Finland)
Lapponia
(Finland)

LAPPONIA ARMBAND 18K guld, design Björn Weckström 1967 "Lapplands stenar", Finska stämplar

Vikt 44,9 g. Längd och bredd ca 19,5 x 1,5 cm.

Repor. Slitage.

Klubbat pris
18 000
1 569
1 642
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
8 dec 2018 18:20
18 000 SEK
8 dec 2018 17:11
14 000 SEK
7 dec 2018 22:15
12 000 SEK
7 dec 2018 19:06
11 000 SEK
30 nov 2018 16:52
10 000 SEK