Lapponia

(Finland)
Lapponia
(Finland)

LAPPONIA COLLIER, 18K guld med 6 odlade pärlor ca 3-6 mm, design Björn Weckström 1970 "Kultapuu", Finska stämplar

Total vikt 31,8 g. Längd ca 72 cm.

Repor.

Klubbat pris
10 000
872
912
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
8 dec 2018 18:28
10 000 SEK
8 dec 2018 17:59
8 000 SEK
3 dec 2018 2:29
6 200 SEK
1 dec 2018 8:26
5 000 SEK