Lapponia

(Finland)
Lapponia
(Finland)

LAPPONIA ÖRHÄNGEN 18K guld m 2 odlade pärlor ca 4 mm pärlor,design Björn Weckström 1968 "Vid källan", Finska stämplar

Total vikt 7,4 g. Längd och bredd ca 4 x 1 cm. Oirginal ask.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
4 800
418
438
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
8 dec 2018 18:37
4 800 SEK
8 dec 2018 18:37
4 600 SEK
8 dec 2018 18:19
4 400 SEK
8 dec 2018 18:19
4 200 SEK
1 dec 2018 21:40
4 000 SEK
1 dec 2018 8:27
1 500 SEK