STÄLL FÖR PLACERINGSKORT, 10 stycken, mässing, 1900-tal.

Höjd 31,5 cm.

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
750
73
83
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
7 dec 2018 19:32
750 SEK
7 dec 2018 19:32
700 SEK
7 dec 2018 15:22
650 SEK
7 dec 2018 9:02
600 SEK
7 dec 2018 9:02
550 SEK
7 dec 2018 9:02
500 SEK
7 dec 2018 9:02
450 SEK
4 dec 2018 8:08
350 SEK
2 dec 2018 16:33
300 SEK