1120673
Fulvio Bianconi
(1915-1996)

FULVIO BIANCONI, vas 1950-tal

"A cane", etikettmärkt Venini 1159/12, höjd ca 27 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 400
223
250
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
8 dec 2018 21:54
2 400 SEK
8 dec 2018 21:54
2 400 SEK
8 dec 2018 21:52
2 200 SEK
8 dec 2018 21:52
2 000 SEK
8 dec 2018 21:51
1 900 SEK