1120673

FULVIO BIANCONI, vas 1950-tal.

"A cane", etikettmärkt Venini 1159/12, höjd ca 27 cm

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 400
    233 EUR
    264 USD

    Budhistorik (13 bud)
    5A 8 dec 21:542400SEK
    6 8 dec 21:542400SEK
    5 8 dec 21:522200SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes