Madeleine Pyk – en samling F769

VASER, 4 st, Filigrandekor, Italien, 1900-tal.

Höjd 9-25 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
500
47
54
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
9 dec 2018 18:35
500 SEK
8 dec 2018 15:14
450 SEK
5 dec 2018 19:38
400 SEK
5 dec 2018 19:38
350 SEK
4 dec 2018 22:18
300 SEK