ISHINK, mässing, 1970-tal.

ISHINK, mässing, 1970-tal.

Gulmetall. I form av ananans. Höjd 21 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (28 bud)
8
11 dec 2018 15:57
2 400 SEK
11 dec 2018 15:54
2 200 SEK
11 dec 2018 15:54
2 000 SEK
11 dec 2018 15:54
2 000 SEK
11 dec 2018 15:53
1 900 SEK
11 dec 2018 15:53
1 800 SEK
11 dec 2018 15:53
1 700 SEK
11 dec 2018 15:53
1 600 SEK
10 dec 2018 19:41
1 400 SEK
10 dec 2018 12:53
1 300 SEK
9 dec 2018 8:20
1 200 SEK
9 dec 2018 8:20
1 200 SEK
8 dec 2018 16:06
1 100 SEK
8 dec 2018 16:05
1 000 SEK
8 dec 2018 16:05
1 000 SEK
8 dec 2018 10:20
950 SEK
5 dec 2018 11:58
900 SEK
5 dec 2018 11:57
850 SEK
5 dec 2018 11:57
800 SEK
4 dec 2018 22:33
750 SEK
4 dec 2018 19:48
700 SEK
4 dec 2018 19:48
651 SEK
4 dec 2018 19:39
650 SEK
4 dec 2018 19:39
600 SEK
4 dec 2018 19:39
551 SEK
4 dec 2018 19:39
501 SEK
4 dec 2018 19:39
451 SEK
4 dec 2018 16:59
300 SEK