1121024
Elis Bergh
(1881-1954)

ELIS BERGH, skål på fot, Kosta, 1920-30-tal.

Diameter 22 cm. Höjd 10 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
600
56
63
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
8 dec 2018 21:10
600 SEK
8 dec 2018 21:10
550 SEK
7 dec 2018 22:31
500 SEK
7 dec 2018 22:31
450 SEK
30 nov 2018 23:20
400 SEK