RING, med mabépärla.

RING, med mabépärla.

18K guld. Importstämplad. Storlek 14/44. Vikt 5,2 gram.

Slitage.

Klubbat pris
1 600
142
150
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
14 dec 2018 13:31
1 600 SEK
14 dec 2018 13:31
1 500 SEK
14 dec 2018 13:31
1 500 SEK
14 dec 2018 10:19
1 300 SEK
14 dec 2018 10:19
1 200 SEK
14 dec 2018 10:19
1 200 SEK
12 dec 2018 13:48
1 100 SEK
12 dec 2018 13:48
1 000 SEK
11 dec 2018 16:42
950 SEK
11 dec 2018 16:42
900 SEK
7 dec 2018 10:29
850 SEK
7 dec 2018 10:29
800 SEK
7 dec 2018 10:29
650 SEK
7 dec 2018 10:29
600 SEK
6 dec 2018 8:03
550 SEK
6 dec 2018 8:03
500 SEK
6 dec 2018 8:02
450 SEK
6 dec 2018 8:02
400 SEK
6 dec 2018 7:44
300 SEK