Madeleine Pyk – en samling F769

SOFFBORD, "Flower", Christine Schwarzer, Swedese, 2000-tal.

Lackerad träskiva på kromade stålben. Etikettmärkt. Längd 65 cm, bredd 65 cm, höjd 45 cm.

Visst bruksslitage med anlöpningar.

Klubbat pris
2 300
218
251
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
9 dec 2018 19:15
2 300 SEK
8 dec 2018 13:49
2 100 SEK
8 dec 2018 13:49
2 000 SEK
8 dec 2018 12:32
850 SEK
7 dec 2018 22:38
800 SEK
7 dec 2018 22:38
750 SEK
7 dec 2018 22:38
750 SEK
7 dec 2018 12:17
700 SEK
7 dec 2018 9:32
650 SEK
7 dec 2018 9:31
600 SEK
7 dec 2018 9:31
600 SEK
6 dec 2018 19:59
550 SEK
6 dec 2018 19:59
500 SEK
6 dec 2018 19:59
500 SEK
6 dec 2018 5:38
300 SEK