MULBERRY, plånbok.

MULBERRY, plånbok.

Brunt skinn med lås i mässing. Invändigt 11 kortfack, 5 större fack, ett fack med dragkedja. Märkt "MULBERRY".

Smärre slitage. Något nötta kanter. Repor.

Klubbat pris
1 700
150
157
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
8
19 dec 2018 10:43
1 700 SEK
19 dec 2018 0:14
1 600 SEK
8
18 dec 2018 20:59
1 500 SEK
18 dec 2018 20:59
1 500 SEK
8
18 dec 2018 20:59
1 400 SEK
18 dec 2018 20:59
1 300 SEK
8
18 dec 2018 20:29
1 200 SEK
18 dec 2018 17:22
1 100 SEK
18 dec 2018 10:58
1 000 SEK
17 dec 2018 23:39
950 SEK
17 dec 2018 23:39
900 SEK
17 dec 2018 23:29
850 SEK
15 dec 2018 0:26
800 SEK
15 dec 2018 0:26
800 SEK
14 dec 2018 17:00
700 SEK
13 dec 2018 17:57
650 SEK
13 dec 2018 17:57
620 SEK
13 dec 2018 17:56
562 SEK
13 dec 2018 17:56
512 SEK
13 dec 2018 12:02
462 SEK
13 dec 2018 12:02
412 SEK
12 dec 2018 23:00
361 SEK
12 dec 2018 23:00
311 SEK
12 dec 2018 17:50
300 SEK