SALVDOR DALI, efter, kokbok, "Dinéerna med Gala". Numrerad 27/1500. Stureförlaget.

Illustrerad kokbok. Svensk text. Mått 31x22 cm.

Bruksslitage. Repor. Någon lös sida.

Klubbat pris
750
65
68
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
18 dec 2018 1:46
750 SEK
17 dec 2018 18:29
700 SEK
17 dec 2018 18:29
651 SEK
15 dec 2018 19:48
650 SEK
15 dec 2018 19:48
600 SEK
14 dec 2018 4:11
550 SEK
13 dec 2018 18:44
500 SEK
13 dec 2018 18:44
500 SEK
12 dec 2018 16:28
300 SEK