TILLBEHÖR TILL LEICA KAMERA, 14 delar, 1900-talets andra hälft.

Objektiv Leitz Wetzlar Canada.
Objektivhållare Walther Benser.
Macromax 5x Emo Wetzlar.
Leitz Wetzlar 35mm 12010.
Filter 4 st, Leitz.
Leitz Wetzlar 12538.
Leica Meter MR Nürnberg 50981.
Leica M 3-Nippel 1313.
Blixtkontakt Leica M3.
Blixtkabel Leica M3.
Sigel ZB 300.

Slitage. Ej funktionstestade.

Utropspris
2 500 SEK