1121530
Kerttu Nurminen
(Född 1943)

KERTTU NURMINEN, konstglas, Lampi-serien, Pro Arte 1993, signerad K. Nurminen, Nuutajärvi.

"Mormors bonbonjär". Gröntonat glas. Höjd 31 cm.

Smärre slitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
220
2 363
246
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (12 bud)
9 dec 2018 15:48
220 EUR
9 dec 2018 15:48
200 EUR
9 dec 2018 15:47
190 EUR
9 dec 2018 15:47
180 EUR
9 dec 2018 15:40
170 EUR