ERIC LÖFMAN, ljusstakar, ett par, silver, MGAB, Uppsala 1976.

Fasetterade ben på rund fot. Dekor av vågband. Höjd 17 cm.

Fyllda fötter. Smärre slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
1 650
144
151
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
16 dec 2018 17:07
1 650 SEK
16 dec 2018 16:42
1 550 SEK
16 dec 2018 16:42
1 500 SEK
16 dec 2018 16:36
1 300 SEK
16 dec 2018 16:36
1 200 SEK
16 dec 2018 16:28
1 103 SEK
16 dec 2018 9:51
1 003 SEK
16 dec 2018 9:51
1 000 SEK
15 dec 2018 21:36
953 SEK
15 dec 2018 21:36
903 SEK
15 dec 2018 2:49
850 SEK
15 dec 2018 2:49
800 SEK
15 dec 2018 2:49
750 SEK
15 dec 2018 2:49
700 SEK
11 dec 2018 11:36
650 SEK
11 dec 2018 11:36
600 SEK
11 dec 2018 8:32
550 SEK
11 dec 2018 8:32
500 SEK
8 dec 2018 15:09
300 SEK