VAS, patinerad brons, art déco, 1900-talets första hälft.

Fasetterad dekor. Höjd 26 cm.

Slitage.

Klubbat pris
703
67
76
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
18 dec 2018 19:00
703 SEK
18 dec 2018 19:00
653 SEK
17 dec 2018 8:20
600 SEK
16 dec 2018 21:53
550 SEK
16 dec 2018 21:52
500 SEK
16 dec 2018 21:52
450 SEK
16 dec 2018 20:12
400 SEK
12 dec 2018 11:06
350 SEK
11 dec 2018 15:57
300 SEK