COLLIER och ARMBAND 18K guld och odlade pärlor ca 4 -5 mm,

Total vikt 20,9 g. Längd ca 43 cm och 19 cm respektive. Collier stämplad G Dahlgren & Co Malmö 1969. Armband stämplat 1938.

Slitage. Repor. Nagg.

Klubbat pris
3 200
279
292
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
14 dec 2018 14:21
3 200 SEK
14 dec 2018 14:20
3 000 SEK
14 dec 2018 14:20
2 810 SEK
14 dec 2018 14:20
2 800 SEK
14 dec 2018 14:20
2 600 SEK
14 dec 2018 14:17
2 400 SEK
13 dec 2018 20:30
2 200 SEK
13 dec 2018 20:30
2 000 SEK
13 dec 2018 20:30
1 922 SEK
11 dec 2018 18:17
1 822 SEK
11 dec 2018 18:17
1 722 SEK
10 dec 2018 15:31
1 700 SEK
9 dec 2018 7:59
1 600 SEK
7 dec 2018 13:19
1 500 SEK