1122551
SVEN PALMQVIST, skål. glas, "Ravenna" Orrefors, 1968.

Längd 13 cm.

Nagg. Smärre slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 066
379
424
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (28 bud)
11 dec 2018 16:18
4 066 SEK
9
11 dec 2018 16:18
3 866 SEK
11 dec 2018 16:17
3 666 SEK
9
11 dec 2018 16:17
3 610 SEK
11 dec 2018 16:17
3 410 SEK