SVEN PALMQVIST, skål. glas, "Ravenna" Orrefors, 1968.

Längd 13 cm.

Nagg. Smärre slitage.

Klubbat pris
4 066
356
371
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (28 bud)
11 dec 2018 16:18
4 066 SEK
9
11 dec 2018 16:18
3 866 SEK
11 dec 2018 16:17
3 666 SEK
9
11 dec 2018 16:17
3 610 SEK
11 dec 2018 16:17
3 410 SEK
9
11 dec 2018 16:17
3 210 SEK
11 dec 2018 16:12
2 900 SEK
11 dec 2018 16:02
2 700 SEK
8
11 dec 2018 13:21
2 500 SEK
10 dec 2018 17:22
2 300 SEK
9 dec 2018 19:36
2 100 SEK
9 dec 2018 19:36
2 018 SEK
6 dec 2018 18:14
1 900 SEK
6 dec 2018 18:14
1 800 SEK
5 dec 2018 18:06
1 600 SEK
5 dec 2018 18:06
1 500 SEK
5 dec 2018 16:50
1 305 SEK
5 dec 2018 16:50
1 205 SEK
5 dec 2018 14:34
1 100 SEK
5 dec 2018 14:34
1 000 SEK
5 dec 2018 11:04
850 SEK
5 dec 2018 11:03
800 SEK
5 dec 2018 11:03
750 SEK
5 dec 2018 10:27
650 SEK
5 dec 2018 10:27
600 SEK
5 dec 2018 7:51
550 SEK
5 dec 2018 7:51
500 SEK
4 dec 2018 21:42
300 SEK