1122551

SVEN PALMQVIST, skål. glas, "Ravenna" Orrefors, 1968.

Längd 13 cm.

Konditionsrapport

Nagg. Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Möjliga transportalternativ:

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutas:
    CET

    5 timmar 10 minuter

    Utropspris: 1 500 SEK

    2 300
    225 EUR
    256 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (19 bud)
    710 dec 17:222300SEK
    6 9 dec 19:362100SEK
    1A 9 dec 19:362018SEK