RESERVOIRPENNOR, 2 stycken, Mont Blanc samt Fib, 1900-tal.

Längd 13,5 cm. Fib-pennan i originalkartong.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
21 dec 2018 22:24
1 300 SEK
21 dec 2018 22:24
1 200 SEK
21 dec 2018 22:24
1 200 SEK
21 dec 2018 19:37
950 SEK
21 dec 2018 19:37
900 SEK
20 dec 2018 11:31
850 SEK
20 dec 2018 1:06
800 SEK
20 dec 2018 1:06
800 SEK
18 dec 2018 1:51
750 SEK
18 dec 2018 1:51
700 SEK
17 dec 2018 13:55
650 SEK
17 dec 2018 13:55
600 SEK
17 dec 2018 11:06
550 SEK
17 dec 2018 11:06
500 SEK
15 dec 2018 8:57
300 SEK