ANNA CASTELLI-FERRIERI, sidobord, "Componibili 3" för Kartell sent 1900-tal

Vit plast, tre hyllplan med skjutdörr, diameter 32, höjd 59 cm. Märkt i godset.

Bruksslitage. Repor. Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
850
81
92
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
12 dec 2018 13:25
850 SEK
12 dec 2018 13:25
800 SEK
12 dec 2018 13:25
760 SEK
12 dec 2018 13:21
600 SEK
12 dec 2018 13:21
550 SEK
12 dec 2018 13:11
500 SEK
9 dec 2018 14:50
450 SEK
8 dec 2018 0:08
400 SEK
8 dec 2018 0:08
356 SEK
7 dec 2018 16:19
350 SEK
6 dec 2018 17:37
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13